Student

W dniu 15 grudnia 2016 roku po raz kolejny odbyły się w naszej Uczelni Akademickie Targi Pracy. To już czwarta edycja tego wydarzenia. Organizatorem targów było Biuro Karier "Partner" Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie,  ciechanowska filia Wojewódzkiego Urząd Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie. Adresatami targów byli studenci naszej Uczelni i młodzież ciechanowskich szkół ponadgimnazjalnych. Targi miały charakter spotkania młodzieży z  pracodawcami i instytucjami rynku pracy. W tym roku w związku z projektem realizowanym przez naszą Uczelnię Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych targi miały charakter spotkania przedstawicieli kilkunastu firm biorących udział w projekcie ze studentami aplikującymi na praktyki. Otwarcia IV Akademickich Targów Pracy dokonał  Rektor dc. dr  Leszek Zygner, który powitał gości i licznie zgromadzoną młodzież. Informacje o projekcie przedstawiła prodziekan mgr inż. Barbara Jank członek zespołu ekspertów w projekcie.

Lista prezentacji firm  zaproszonych do udziału w Targach Akademickich 15.12.2016r

1. „JAWAR” -  Ciechanów
  2. LG Mława
  3. CHEMIKO-PLON   - Bieńki-Karkuty
  4. Państwowa Straż Pożarna. Komenda Powiatowa w Mławie
  5. LUBAS -  Wieczfnia
  6. Bank Spółdzielczy w Płońsku
  7. Urząd Miasta Ciechanów
  8. Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
  9. Urząd Skarbowy w Ciechanowie

Po spotkaniu w auli PWSZ uczestnicy przenieśli się do strefy doradczej i wystawienniczej, gdzie kontynuowano rozmowy i  prowadzono wymianę doświadczeń.
Do odwiedzenia stoisk zapraszali: Biuro Karier „Partner”, Ciechanowska Filia WUP w Warszawie, stoisko Eures - zagraniczne oferty pracy , CEiPM OHP w Ciechanowie, Metalkunszt- Adrian Krzywkowski, firma LUBAS Poliuretany, LG Mława. IV Akademickie Targi Pracy po raz kolejny okazały się udanym wydarzeniem integrującym Uczelnię, pracodawców i instytucje rynku pracy.