Student

Biuro Karier PARTNER i Studenci Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów, działającego przy Zakładzie Inżynierii Środowiska Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie pod opieką merytoryczną mgr Marty Leszczyńskiej zapraszają na kolejną edycję kursu tworzenia stron internetowych na platformie WordPress.

Kurs będzie obejmował 4 dni szkoleniowe: 12, 15, 19, 22 grudnia, w godzinach 10:00-12:00.

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która jest zainteresowana stworzeniem strony internetowej dla siebie i dla tych, którzy strony tworzą dla klientów. Kurs daje możliwość zdobycia w krótkim czasie wiedzy, która pozwoli na samodzielną pracę nad własnym projektem, w tym: instalację, administrację i niezbędne narzędzia.

Umiejętności zdobyte po szkoleniu:
• uruchomienia popularnego systemu CMS, jakim jest WordPress
• wprowadzania zmian w wyglądzie graficznym strony www
• zarządzania treścią, dodawania postów, artykułów, określania czasu wyświetlania artykułów
• wyszukiwania i instalowania dodatków, widgetów, wtyczek, galerii, plików multimedialnych

Korzyści z ukończenia szkolenia: Nabycie/podwyższenie kompetencji ICT w zakresie tworzenia stron internetowych udokumentowane zdobyciem zaświadczenia ukończenia kursu WordPress. Dodatkowe umiejętności niezbędne do dobrego wejście na rynek pracy, po zakończeniu studiów.

Zapisy na bezpłatny kurs przyjmujemy do 11 grudnia 2016 r.