carlsberg 1

W ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku zatytułowano: „Złap za stery swojej kariery”, Biuro Karier „Partner” działające w naszej Uczelni, zorganizowało kilka spotkań studentów z pracodawcami. Studenci kierunku mechanika i budowa maszyn 21 listopada 2022r., na zaproszenie pracodawcy, zwiedzili firmę Carlsberg Polska w Sierpcu.

Podczas wizyty studenci mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić linę produkcyjna, poznać procesy technologiczne występujące przy produkcji piwa, oraz procedury bezpieczeństwa obowiązujące na terenie przedsiębiorstwa. Bardzo ciekawym elementem wizyty była prezentacja i spotkanie z dyrektorem Browaru Panem Michałem Jankowskim który przypomniał historię browaru, przedstawił system organizacyjny i politykę firmy. Wizyta była doskonałą okazją do spojrzenia na przyszłą pracę i pracodawcę z innej perspektywy, która kształtuję relacje partnerskie nastawione na współpracę i współdziałanie.