Student

Studenci Koła Naukowego Przyszłych Inżynierów pod opieką merytoryczną mgr Marty Leszczyńskiej, wspólnie z Biurem Karier PARTNER   zapraszają na kurs podstaw projektowania w programie AutoCAD. Oprogramowanie AutoCAD umożliwia wykorzystanie specjalistycznych funkcji i bibliotek przeznaczonych dla branży architektonicznej, mechanicznej, elektrycznej i innych branż.

Celem kursu jest nabycie umiejętności podstaw projektowania w programie AutoCAD, w tym automatyzacji przy tworzeniu rzutów kondygnacji, przekrojów, elewacji i innych rysunków. Program AutoCAD udostępnia narzędzia do projektowania mechanicznego, rysowania rur, elementów instalacji hydraulicznych i kanałów.
Kurs obejmuje 3 spotkania: 21, 28 marca i 4 kwietnia lub 7, 14 i 21 maja. Spotkania będą się odbywały się w godzinach popołudniowych w głównym budynku PWSZ przy ulicy Narutowicza 9. Zgłoszenia na kurs przyjmujemy do 17 marca pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc ograniczona!

kurs AutoCAD 1