DSC 0767

W ramach „Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery” studenci naszej Uczelni wzięli udział w kilku wydarzeniach. Grupa studentek z kierunku pielęgniarstwo wzięła udział w Targach Edukacji i Pracy które odbyły się 16 października w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu. Podczas targów na stoisku promocyjno- informacyjnym PWSZ w Ciechanowie prowadzone były badania profilaktyczne m.in. : pomiar ciśnienia tętniczego krwi , pomiar poziomu glukozy we krwi oraz badanie szczytowego przepływu wydechowego PEF.

Studentki pielęgniarstwa udzielały również porad dotyczących zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób. Wiele pytań dotyczyło również nauki na kierunku pielęgniarstwo, możliwości i perspektyw po ukończeniu studiów. Młodzież szkół średnich biorąca udział w targach z dużym zaciekawieniem słuchała informacji na temat studiów w ciechanowskiej PWSZ. Spotkanie było propozycją dla maturzystów ze strony studentów naszej Uczelni , na dalsze kontynuowanie nauki po ukończeniu szkoły średniej . Targi okazały się ciekawą inicjatywą pokazującą młodym ludziom możliwości, jakie mają do wyboru aby osiągnąć sukces.

Adresatami kolejnych wydarzeń w ramach „OTK” tym razem byli nasi studenci.                      Z propozycją na karierę w wojsku wystąpili przedstawiciele V Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej. Spotkania wzbudziły duże zainteresowanie wśród studentów, a dotyczyły procedur rekrutacji i warunków służby w Wojskach Obrony Terytorialnej.                                                                       Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z wydarzeń.