Student

W piątek 16 marca 2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie dla studentów i absolwentów PWSZ w Ciechanowie, z cyklu „Rozwijaj kompetencje”.

Warsztaty „ABC prezentacji i wystąpień publicznych” poprowadziła Małgorzata Borowa – psycholog i doradca zawodowy z Akademickiego Biura Karier „PARTNER”.
Podczas zajęć każdy z uczestników skorzystał z możliwości sprawdzenia się w prezentacji przed grupą oraz otrzymania informacji zwrotnych na temat mocnych stron własnego stylu wystąpień publicznych oraz obszarów do rozwoju w tej umiejętności. Warsztaty były okazją do dyskusji na temat sposobów angażowania publiczności i metod radzenia sobie z tzw. trudnymi uczestnikami.
Omówione zostało znaczenie elementów wystąpień takich jak: komunikacja werbalna, mowa ciała i autoprezentacja.
Kolejne warsztaty już wkrótce! Przypominamy, że udział w nich mogą wziąć studenci wszystkich kierunków, niezależnie od roku i trybu studiów. Zapraszamy również absolwentów.