Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

1. Plakat Konferencja WTS 2024

Łącząc praktykę zawodową z nauką 8 listopada 2023 r. dr Stanisław Ejdys ze studentami studiów magisterskich, kierunku Logistyki brali udział w X Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki.

Targi TransLogistica Poland to największe wydarzenie biznesowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dla wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL. Są przestrzenią, gdzie przedsiębiorstwa produkcyjne, sieci handlowe i dystrybutorzy oferują najwyższej jakości usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu, spedycji oraz kompleksowej obsługi logistycznej swoich towarów. Jednocześnie, są idealnym miejscem do integracji i nawiązywania nowych kontaktów handlowych oraz do prezentacji narzędzi wspomagających zarządzanie firmą sektora TSL w turbulentnym otoczeniu.