Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

PRACE BADAWCZE I INNE PRACE ZLECONE ŚWIADCZONE NA RZECZ OTOCZENIA SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO

Wydział Nauk Technicznych i Społecznych w ramach współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oferuje realizację działań o charakterze edukacyjnym, profilaktycznym i eksperckim. Zasady współpracy określa Regulamin prac badawczych i innych prac zleconych świadczonych na rzecz otoczenia społeczno-gospodarczego Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie (Zarządzenie nr 33/2020 z dnia 22 kwietnia 2020 roku - dostępne na bip.puzim.edu.pl).

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Uczelnią zachęcamy do kontaktu z Działem Rozwoju:

mgr Iwona Szwejkowska - Kierownik Działu Rozwoju
Telefon kontaktowy (23) 672 20 50 (wew. 2050)