Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

glowaWsparcie psychologiczne dla studentów i pracowników Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego W Ciechanowie

Punkt Wsparcia Psychologicznego utworzono w ramach działań Uczelni w zakresie wsparcia osób niepełnosprawnych.
Każdy student i pracownik PUZ im. Ignacego Mościckiego, może dobrowolnie skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologa-psychoterapeuty.
Punkt Wsparcia Psychologicznego jest inicjatywą promującą zdrowie psychiczne studentów i pracowników Uczelni, a w szczególności dla osób z niepełnosprawnością.
Rejestracja do Punktu Wsparcia Psychologicznego odbywa się telefonicznie lub poprzez kontakt e-mail.

Zarządzenie nr 7/2021 Rektora Państwowej Uczelnie Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie z dnia 17 lutego 2021r.

Pełna treść regulaminu >>