Współpraca
REKRUTACJA NA BLENDED INTENSIVE PROGRAMME (BIP) – krótkoterminowe programy mieszane, które obejmują część wirtualną oraz krótkoterminowy wyjazd na europejską uczelnię.
Obecnie mamy propozycję wymiany BIP z Bratislava University of Economics and Management
Tytuł programu:
Circular Society Challenges
Blended Intensive Program2022-1-SK01-KA131-HED-000067973-1
 Okres mobilności: 29.04. - 03.05.2024
Komponent online: 26.04.2024
Termin składania dokumentów: 15 kwietnia 2024, godz. 10.00
BIP – postępowanie:
Wypełnij dokumenty, które znajdziesz w zakładce Erasmus+ BIP a stronie pansim.edu.pl
W niektórych przypadkach należy samodzielnie uzupełnić formularz aplikacyjny na stronie uczelni partnerskiej
Rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim
Podpisanie Learning Agreement (LA) oraz dopełnienie wszelkich formalności (w tym umowa finansowa).
Aby uzyskać całość stypendium, należy przyjechać do wybranego Uniwersytetu nie później niż dzień przed rozpoczęciem zajęć, i wyjechać nie wcześniej niż dzień po. (Dni wymiany nie mogą być przeznaczone na podróż).
Należy posiadać kartę EKUZ oraz ubezpieczenie podróżne obejmujące NNW.
Szczegóły postępowania dostępne są na stronie Erasmus+ PANS oraz bezpośrednio u koordynatora uczelnianego Ersamus+. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pokój 215 w budynku głównym uczelni przy ul. Narutowicza 9.
Stypendium na wyjazdy krótkoterminowe:
70 EUR na dzień do 14. dnia wyjazdu oraz
50 EUR na dzień od 15. do 30. dnia wyjazdu
Stypendium przysługuje studentowi wyłącznie na czas rzeczywistego pobytu za granicą w ramach mieszanego programu intensywnego oraz obejmuje dodatkowo jeden dzień podróży przed rozpoczęciem działania i jeden dzień podróży następujący po działaniu.
Student, który będzie spełniać kryteria ujęte w definicji „osób z mniejszymi szansami” będzie otrzymywać dodatkowo kwotę 100 EUR w przypadku mobilności fizycznej trwającej od 5 do-14 dni oraz 150 EUR w przypadku mobilności trwającej od 15 do 30 dni. Definicja „osoby z mniejszymi szansami” obejmuje osoby z niepełnosprawnościami oraz osoby ze środowisk uboższych
Stypendium będzie wypłacane w EUR na rachunek bankowy w EUR podany przez studenta.