Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych

DSC 1160W niedzielę 11 października 2020 r. delegacja Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, wzięła udział w Diecezjalnej Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021, która odbyła się w płockiej Bazylice Katedralnej z udziałem przedstawicieli uczelni wyższych z Płocka i diecezji płockiej. Naszej delegacji przewodził rektor dr inż. Grzegorz Koc, studentów reprezentowała przewodnicząca Samorządu Studentów Monika Sarbiewska oraz studenci pocztu sztandarowego z kierunków Pielęgniarstwo, Ekonomia  i Informatyka. Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię biskup płocki Piotr Libera. We wspólnej modlitwie uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, rektorzy uczelni wyższych z diecezji płockiej. Po uroczystości, uczestnicy przeszli pod pomnik św. Jana Pawła II przy katedrze, gdzie delegacje uczelni i władz samorządowych złożyły kwiaty. Na zakończenie zaśpiewano „Barkę”.