Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych

25 października br. studenci kierunku Rolnictwo uczestniczyli w Seminarium Szkoleniowym nt. Zrównoważonego stosowania środków ochrony roślin w celu ochrony wody przed zanieczyszczeniem. Seminarium było przygotowane i prowadzone przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, w ramach europejskiego projektu TOPPS on Farm - Empowering farmers to protect water, finansowane przez Europejskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin (ECPA), przy udziale Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin (PSOR) i finansowym wsparciu firmy SYNGENTA.
Studenci otrzymali certyfikaty ukończenia szkolenia. Tematyka szkolenia obejmowała omówienie dobrych praktyk stosowania środków ochrony roślin oraz wzbogacona była warsztatami praktycznymi i konkursami.