Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych

pierwsze zdjęcie17 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Studenta. A nie jest to nowe święto - zostało ustanowione już w 1941 roku, obchodzone jest w blisko 70 krajach świata. W tym roku studenci PUZ obchodzili ten dzień wyjątkowo. Powiat Ciechanowski, decyzją Rady Powiatu po raz pierwszy przyznał jednorazowe stypendia naukowe dla studentów z najwyższą średnią ocen. Stypendia wręczone zostały w dniu dzisiejszym przez Starostę powiatu ciechanowskiego Joannę Potocką-Rak oraz Skarbnik powiatu Hannę Dworecką. W spotkaniu brał udział również Prorektor prof. dr hab. Leszek Zygner oraz Dziekani Wydziałów. Pani starosta Joanna Potocka- Rak złożyła życzenia wszystkim studentom podkreślając jednocześnie, że jest to pierwsze obchodzone tak wyjątkowo święto, które na stałe zostanie wpisane w kalendarz roku zapraszając do dalszej współpracy w tym zakresie Samorząd Studentów, który może zgłaszać swoje inicjatywy i pomysły na wspólną organizację tego wydarzenia.

Nie mogło zabraknąć drobnego upominku dla wszystkich Studentów, na których w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie czekał seans z ostatnią nowością filmową.

Tegoroczni Stypendyści to:

1. Katarzyna Górska – średnia ocen 5,0- Kierunek Informatyka
  2. Marta Weronika Lubińska – średnia ocen 4,95 – Kierunek Logistyka
  3. Magdalena Kisielnicka – średnia ocen 4,95 –Kierunek Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
  4. Aleksandra Zybowska – średnia ocen 4,95 – Kierunek Rolnictwo
  5. Karolina Pawłowska – średnia ocen 4,95 – Kierunek Logistyka

Wszystkim nagrodzony serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów.