Spośród licznej grupy kandydatów na studia znalazło się także kilku cudzoziemców. W porównaniu z ubiegłym rokiem (stan na koniec lipca) odnotowaliśmy ponad 20-procentowy wzrost liczby chętnych do studiowania na naszej uczelni. Największym zainteresowaniem cieszą się kierunki takie jak pielęgniarstwo, fizjoterapia czy logistyka.

Drugi etap rekrutacji zostanie przeprowadzony w terminie od 2 sierpnia do 22 września. Maturzyści, którzy w sierpniu poprawią maturę, mają również szanse na studiowanie – rekrutacja uzupełniająca potrwa do 26 września. Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie to doświadczona kadra dydaktyczna, nowoczesne pracownie i laboratoria, pomoc materialna (stypendia), Dom Studenta, Akademicki Związek Sportowy – wszystko to stwarza przyjazne warunki do studiowania.

Szczegółowe informacje o rekrutacji, a także informacje z życia uczelni można znaleźć na stronie www.pansim.edu.pl.