W sobotę 21 marca 2015 r. w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Ciechanowie odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie. W zawodach wzięło udział 9 zespołów. Piłkarze reprezentowali wszystkie wydziały i prawie wszystkie kierunki, które funkcjonują w naszej uczelni. Wszystkich zawodników powitał Kanclerz PWSZ w Ciechanowie ? mgr inż. Piotr Wójcik i Kierownik Studium Wychowania Fizycznego ? mgr Mirosław Boniakowski.
        Zespoły zostały podzielone na 2 grupy. Drużyny grały systemem każdy z każdym. Następnie dwa najlepsze zespoły z poszczególnych grup awansowały do drugiej fazy gier, w której grały o miejsca I-IV, a pozostałe o dalsze miejsca.

Zwycięstwo odniosła drużyna GALACTICOS, w składzie której grali studenci kierunku Mechanika i budowa maszyn. II miejsce zajęła drużyna ACK ? uczniowie klasy policyjnej. Trzecie miejsce przypadło drużynie Ekonomiczne Łotry Reaktywacja ? II i III rok Ekonomii.
Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Mateusz Rykowski (student III roku Mechaniki i budowy maszyn), a najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Żebrowski (ACK). Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy, a trzy najlepsze upominki, a zwycięzca turnieju przechodni Puchar Rektora PWSZ na rok 2015. Nagrody wręczał Rektor PWSZ w Ciechanowie doc. dr Leszek Zygner.
Studium Wychowania Fizycznego ? organizator turnieju dziękuje Pani dr Bożenie Ostrowskiej, dr Malgorzacie Marcysiak, mgr Marii Kołtun i mgr Marzenie Kubala za opiekę medyczną na czas turnieju, zaś Panom Cezarowi Drzewieckiemu i Mariuszowi Mikłoskiemu za sędziowanie zawodów.
        Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy jednocześnie wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej ? prowadzonej w duchu fair play ? gry.

Klasyfikacja drużyn po rozegraniu meczów grupowych

GRUPA A

VII miejsce ? Drużyna Buła i Spóła
VIII miejsce ? Wczorajsi