W sobotę 8 marca 2014 r. w hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Ciechanowie odbył się XI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie. W zawodach wzięło udział 12 zespołów. Piłkarze reprezentowali wszystkie wydziały i prawie wszystkie kierunki, które funkcjonują w naszej uczelni. Wszystkich zawodników powitał Kanclerz PWSZ w Ciechanowie ? mgr inż. Piotr Wójcik i Kierownik Studium Wychowania Fizycznego ? mgr Mirosław Boniakowski.

Zespoły zostały podzielone na 3 grupy. Drużyny grały systemem każdy
z każdym. Następnie trzy najlepsze zespoły z poszczególnych grup awansowały do drugiej fazy gier, w której grały o miejsca I-III, a pozostałe o dalsze miejsca.

Zwycięstwo odniosła drużyna DROPSY, w składzie której grali studenci kierunku Pielęgniarstwo. II miejsce zajęła drużyna EKONOMICZNE ŁOTRY ? I rok Ekonomii. Trzecie miejsce przypadło drużynie CHYBATY ? III rok Ekonomii.

Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Mateusz Grabowski,a najlepszym zawodnikiem został Michał Olszewski. Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy, a trzy najlepsze okazałe puchary, które wręczał Prorektor PWSZ w Ciechanowie dr inż. Grzegorz Koc.

Studium Wychowania Fizycznego ? organizator turnieju dziękuje Pani
dr Bożenie Ostrowskiej, mgr Małgorzacie Zagrobie i mgr Katarzynie Korycińskiej-Koniczuk za opiekę medyczną na czas turnieju, zaś Panom Tomaszowi Żebrowskiemu i Mariuszowi Mikłoskiemu za sędziowanie zawodów.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy jednocześnie wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej ? prowadzonej w duchu fair play ? gry.

Klasyfikacja drużyn po rozegraniu meczów grupowych

GRUPA A

GRUPA B