Uwaga studenci PWSZ Ciechanów i absolwenci szkół wyższych wszystkich typów spoza naszej Uczelni!

Studium Pedagogiczne PWSZ Ciechanów ogłasza rekrutację na Podyplomowe Studia Przygotowujące do Wykonywania Zawodu Nauczyciela od semestru jesienno-zimowego roku akademickiego 2015/2016!
Miejsce i czas trwania studiów podyplomowych nadających uprawnienia pedagogiczne:
  • Studium Pedagogiczne PWSZ Ciechanów, ul. Wojska Polskiego 51, 06-400 Ciechanów (siedziba Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych)
  • czas trwania: trzy semestry: dwa semestry roku akademickiego 2015/2016 i semestr roku akademickiego 2016/2017
  • termin odbywania zajęć: w dniach zajęć niestacjonarnych Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych
  • termin składania dokumentów do 30.09.2015

Szczegółowe zasady przyjmowania kandydatów:

Kandydaci spoza Uczelni, absolwenci szkół wyższych wszystkich typów

1. Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia podyplomowe nadające uprawnienia pedagogiczne składają w sekretariacie studiów:

1) kwestionariusz osobowy (formularz do pobrania na stronie internetowej PWSZ Ciechanów w zakładce ?Internetowa rejestracja kandydatów ? Dla kandydatów ? Do pobrania - Pobierz formularz rejestracji kandydatów na studia podyplomowe - Studia podyplomowe (formularz i kwestionariusz),

2) odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,

3) kopię suplementu wydawanego przy ukończeniu studiów (słuchacze, którzy nie otrzymywali suplementów, kserokopie stron indeksu z uzyskanymi wpisami zaliczeń, egzaminów i praktyk)

4) dwa zdjęcia

Studenci PWSZ Ciechanów:

2) zaświadczenie wydane przez Dziekanat potwierdzające fakt bycia studentem na danym roku studiów

3) dwa zdjęcia

Możliwość odbywania ww. studiów dotyczy studentów wszystkich wydziałów i roczników.

Odpłatność:

Studenci i pracownicy PWSZ ? 700 zł za semestr, pozostali ? 1000 zł za semestr + opłata rekrutacyjna (wszyscy) ? 100 zł.