W wyniku wieloletniej współpracy PWSZ w Ciechanowie z Educational Testing Service (ETS), studenci w bieżącym roku akademickim zostali objęci specjalnym programem sprawdzenia kompetencji językowych międzynarodowym egzaminem TOEIC?.

O Educational Testing Service (ETS)

Educational Testing Service (ETS) jest globalnym liderem w dziedzinie oceny sprawności językowych, między innymi przy zastosowaniu testów TOEIC? i TOEFL?, do których rocznie przystępuje ponad 12 milionów osób w ponad 180 krajach na całym świecie (poza USA). Jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne ETS, PWSZ w Ciechanowie posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC?.

O programie

Inicjatywa testowania studentów międzynarodowym egzaminem z języka angielskiego ma na celu umożliwienie studentom poznanie poziomu, zgodnego ze skalą CEF i pokazanie, jak dobrze radzą sobie z językiem angielskim w globalnym środowisku pracy. Podnoszenie jakości nauczania i rozwój świadomości wśród studentów na temat znaczenia języków obcych dla ich kariery zawodowej to główne idee, jakie przyświecają projektowi.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych mogą podejść do egzaminu TOEIC? za opłatą w wysokości 10zł.

O egzaminie TOEIC?

Egzamin TOEIC? każdego roku zdaje ponad 7 milionów kandydatów i jest to najczęściej uznawany certyfikat w międzynarodowym środowisku pracy - honoruje go ponad 14 000 organizacji na świecie. Test sprawdza umiejętność praktycznego posługiwania się językiem angielskim w środowisku zawodowym i w codziennym życiu. Składa się z 200 pytań wielokrotnego wyboru i trwa 2 godziny zegarowe.

Certyfikat TOEIC? to cenny dodatek do CV, przepustka do kariery zawodowej i otwartość na nowe perspektywy.

Więcej informacji o egzaminie TOEIC?:

Profesjonalne CV z TOEIC?: http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Oferta-ETS/Firmy-i-korporacje/Profesjonalne-CV-z-TOEIC-R

Darmowy test próbny TOEIC? Online Placement:www.testujangielski.pl

Certyfikat TOEIC? dla zainteresowanych

Studenci, którzy będą zainteresowani otrzymaniem oficjalnego Certyfikatu po egzaminie, będą mogli wykupić go na preferencyjnych warunkach (200 zł zamiast 375 zł) w ciągu 2 miesięcy od dnia przystąpienia do egzaminu.

TERMIN

Najbliższe egzaminy TOEIC?odbędą się w dniach 9 maja 2014 oraz 16 maja 2014 w budynku głównym PWSZ Ciechanowie (ul. Narutowicza 9)  od godziny 10:30 do godziny 13:00. (Sala zostanie podana do wiadomości w terminie późniejszym).

SPOTKANIE INFORMACYJNE

Termin spotkania informacyjnego dla studentów zainteresowanych przystąpieniem do egzaminu TOEIC? zostanie ogłoszony w grupach językowych oraz na stronie Uczelni.

REJESTRACJA

Rejestracji i opłat należy dokonywać u wyznaczonych przez lektorów osób do dnia 25 kwietnia 2014 roku.

Dodatkowych informacji udziela Koordynator Akredytowanego Ośrodka ETS przy PWSZ w Ciechanowie ? mgr Paweł Pyrzyński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)