IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DLA STUDENTÓW

PAŃSTWOWYCH WYŻSZYCH SZKÓŁ ZAWODOWYCH

19 ? 20 III 2014

Studium Języków Obcych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie   serdecznie zaprasza studentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych po raz czwarty do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego.

III edycja konkursu przebiegła zgodnie z założeniami organizatorów, wyłonieni zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne i bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Poziom znajomości języka niemieckiego uczestników był bardzo wysoki i wyrównany.

Wpisując w tradycję naszego Studium to przedsięwzięcie ponownie ogłaszamy
IV Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji i przebiegu konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej www.pwszciechanow.edu.pl w zakładce: Jednostki Uczelni - Studium Języków Obcych.

Kierownik Studium Języków Obcych
mgr Agnieszka Mikołajczak