20.10.2013

image002Pani Jolanta Urbanikowa ? Ekspert Boloński i Pełnomocnik Rektora UW ds. realizacji Procesu Bolońskiego i organizacji nauczania języków obcych wizytowała w dniu 20.10.2013 w Studium Języków Obcych PWSZ w Ciechanowie na zaproszenie kierownika SJO p. Agnieszki Mikołajczak. Wizyta była zaplanowana w dwóch blokach. Pierwsze seminarium szkoleniowe odbyło się z udziałem kanclerza, dziekanów poszczególnych wydziałów, kierownika i pracownika Działu Kształcenia, pełnomocnika ds. jakości kształcenia i pracownika administracyjnego SJO. Druga część seminarium była przeznaczona dla lektorów języków obcych SJO.

Celem szkolenia było wyjaśnienie kwestii związanych z prawidłowym funkcjonowaniem lektoratów na wyższych uczelniach, potrzeba pogłębienia wiedzy, poprawa jakości kształcenia językowego.

Spotkanie z Ekspertem Bolońskim zostało pozytywnie przyjęte. Lektorzy żywo omawiali sprawy merytoryczne dot. języków obcych, zadawali wiele pytań, na które otrzymali pełną wiedzę.

Opracowanie: mgr Agnieszka Mikołajczak