W dniach 8 i 15 kwietnia 2013 odbył się V Uczelniany Konkurs Języka Angielskiego dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PWSZ Ciechanów. Celem konkursu było rozbudzenie wśród studentów zainteresowania nauką języka angielskiego, doskonalenie kompetencji językowych oraz wyłonienie studentów wyróżniających się wyjątkową znajomością języka obcego.

Studium Języków Obcych zorganizowało i przeprowadziło konkurs w dwóch etapach. W pierwszym terminie studenci zmagali się z testem pisemnym, który obejmował zagadnienia obowiązujące na poziomie B2 w rozumieniu Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

Do drugiego etapu ustnego zostało zakwalifikowanych 10 osób, które uzyskały z części pisemnej najwyższą ilość punktów.

Komisja konkursowa po wysłuchaniu wypowiedzi ustnych na podstawie materiału stymulującego i konwersacji podsumowała wyniki całościowe i wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Roksana Baranowska studentka III roku Wydziału Inżynierii i Ekonomii

II miejsce: Przemysław Jaroszewski student II roku Wydziału Inżynierii i Ekonomii

III miejsce: Przemysław Redmer student II roku Wydziału Inżynierii i Ekonomii

SJO  z radością zawiadamia, że laureaci pierwszego i drugiego miejsca będą reprezentować naszą uczelnię w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego w PWSZ Leszno.

Zwycięzcom gratulujemy

Opracowanie: mgr Agnieszka Mikołajczak