20 marca 2013

W ramach współpracy z Zespołem Szkół nr 3 im. St. Staszica w Ciechanowie, jak również działań promocyjnych uczelni Studium Języków Obcych PWSZ w Ciechanowie zorganizowało Dzień Lekcji Otwartych dla uczniów z Liceum Ogólnokształcącego nr 3.

W dniu 20 marca 2013r. odbyły się równocześnie lektoraty z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, w których uczestniczyli uczniowie z liceum.

Lektorzy SJO p. Paweł Pyrzyński, p. Bożena Zagórska-Arumińska i p. Agnieszka Mikołajczak przygotowali ciekawe zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technik nauczania, jak tablica interaktywna, praca z projektorem i prezentacją multimedialną. Goście mieli możliwość obserwowania pracy naszych lektorów ze studentami ekonomii, jak też sami byli włączani do aktywnego uczestnictwa.