Edytuj nagłówek
Aktualności

Mecz piłkarski o Puchar Rektora Państwowej Akademii Nauk Stosowanych który odbył się na stadionie miejskim w Ciechanowie, pomiędzy PANS a Urzędem Miasta, rozpoczął dwudniowe obchody święta jakim dla Uczelni i całego Ciechanowa są Juwenalia.

Bardzo wyrównany i emocjonujący mecz zakończył się zwycięstwem drużyny studentów PANS. Bohaterem spotkania i strzelcem zwycięskiej bramki został Maciej Smoliński- student logistyki. Wydarzenie miało charakter otwarty, a organizatorzy do wspólnej zabawy ze studentami zaprosili wszystkich mieszkańców. Emocje nie były mniejsze niż na meczach reprezentacji Polski na Stadionie Narodowym. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni symbolicznymi medalami. W trakcie przerwy odbył się 12 minutowy bieg - test Coopera.  Po sportowych emocjach przyszedł czas na grilla i spotkanie integracyjne na błoniach przy PCK.

Dziś kolejne wydarzenia o godzinie 14.30 rozpoczynamy meczem koszykówki w hali sportowej SP nr 3 w Ciechanowie.
Od godziny 18.00 koncerty muzyczne, Zamek Książąt Mazowieckich, zespoły młodzieżowe: Z.S.P, KOP i zespół Matching Rebels. Następnie gwiazdy wieczoru Nowator i Baranovski.

Serdecznie zapraszamy!