Edytuj nagłówek
Aktualności

W ubiegły piątek, 22 września, na zaproszenie członka zarządu PKP S.A. Pana Rafała Zgorzelskiego uczestniczyliśmy w 15 Targach Kolejowych TRAKO`23. Zaproszenie otrzymaliśmy jako laureaci tegorocznego Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS, którego jednym ze sponsorów jest Spółka PKP.

Targi TRAKO są jedną z największych imprez tego typu w Europie. Setki wystawców z całego świata, najnowocześniejsze technologie i systemy zgromadzone w kilku halach wystawowych. Oczywiście największe obiekty, lokomotywy, wagony, tramwaje i maszyny kolejowe można było zobaczyć na dziedzińcu AmberEXPO. Tam też oglądaliśmy nowoczesną, bezemisyjną lokomotywę napędzaną wodorem, która została zbudowana w Polsce.

Ogromna ilość zwiedzających, szczególnie zachwyconych dzieci.

Targi to nie tylko zwiedzanie stoisk wystawowych ale również seminaria tematyczne, pokazy, prezentacje, np. mundurów kolejarzy i spotkania z potencjalnymi pracodawcami. My również uczestniczyliśmy w kilku dyskusjach panelowych. Tradycyjnie zamieszczamy kilka zdjęć. Może zachęcą Was do uczestnictwa w kolejnych Targach, które już za dwa lata.

Więcej zdjęć, jak zwykle na naszym fanpage`u.

Opracował: W.S.