image037W dniu 17 marca 2016 roku  w naszej Uczelni gościliśmy młodzież  klas maturalnych  szkół ponadgimnazjalnych  powiatów: pułtuskiego, makowskiego, płońskiego, przasnyskiego, żuromińskiego, mławskiego, ciechanowskiego, razem ok 400 osób.

Zgromadzonych gości przywitał  Prorektor PWSZ  dr inż. Grzegorz Koc.  Celem spotkania, w ramach  Dnia Otwartego, była prezentacja oferty edukacyjnej PWSZ w Ciechanowie,  promocja wszystkich dziewięciu kierunków studiów naszej Uczelni.

Podczas spotkania  młodzież szkół  ponadgimnazjalnych uczestniczyła w projekcji nowego filmu promującego Uczelnię oraz prezentacji „ Dlaczego warto studiować w Ciechanowie” poprowadzonej przez Przewodniczącego Samorządu  Studentów Adriana   Brzozowskiego.  Dwa wystąpienia naukowe zaprezentowali wykładowcy z Zamiejscowego Wydziału Elektroniki Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych   w Mławie  dr Rafał Panfil – „Dlaczego świat jest zagrożony. Pięć historii o człowieku i bezpieczeństwie” oraz dr Sylwester Gawor – „Systemy zabezpieczeń serwerowni komputerowych”.

Po wystąpieniach rozlosowano wśród licznie przybyłej młodzieży pięćdziesiąt zestawów dla przyszłych  studentów. Goście z dużym zainteresowaniem,  zwiedzali sale wykładowe, pracownie, laboratoria oraz wzorowo przygotowane stoiska z poszczególnych kierunków studiów naszej Uczelni. Ciekawe stoisko z materiałami  informacyjno-szkoleniowymi  przygotowało również  Biuro Karier PARTNER działające w PWSZ. Nowością była wystawa broni zorganizowana przez kolekcjonerów, przyjaciół Uczelni.

Przyszli maturzyści licznie przybyli na spotkanie, a w gmachu PWSZ panowała gorąca atmosfera. Przez cały dzień uczelnia tętniła życiem i była źródłem dobrej energii przekazywanej młodzieży.

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z tego wydarzenia.