Tradycją naszej Uczelni staje się to, że w okolicach Nowego Roku odbywa się turniej piłki nożnej. 23 I 2016 r. w hali MSZ nr 1 w Ciechanowie studenci reprezentujący poszczególne wydziały stanęły w sportowe szranki. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiło się osiem dziesięcioosobowych drużyn. Nie zabrakło również byłych studentów, absolwentów naszej uczelni.

Turniej oficjalnie otworzył Rektor PWSZ, doc. dr Leszek Zygner, który życzył studentom sportowej rywalizacji rozgrywanej w duchu fair play. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym. Dwa najlepsze z każdej grupy walczyły o miejsca I-IV. Te, które zajęły odpowiednio miejsca III i IV w grupie, rywalizowały o miejsca V-VIII. Drużyny, które mogły zmierzyć się w walce o główne trofeum to: Niepokorni (z Ekonomii), którzy w półfinale pokonali Dream Team ( z Informatyki) 3:1 i Galacticos (z Inżynierii), którzy pokonali Białe Kobry (z Pielęgniarstwa) 1:0.

W meczu o trzecie miejsce Informatycy z Dream Team odnieśli zwycięstwo nad studentami z wydziału Pielęgniarstwa 4:0.
W wielkim finale studenci kierunku Ekonomia po dogrywce i serii rzutów karnych pokonali Inżynierów 2:1. Najlepszym bramkarzem, odbierając stosowną statuetkę, został uznany zawodnik drużyny Galacticos - Mateusz Rykowski.

Najlepszym piłkarzem turnieju wybrano Krzysztofa Żebrowskiego reprezentującego zwycięski zespół. W ceremonii zakończenia turnieju: wręczania pucharów, dyplomów, statuetek i nagród rzeczowych wzięli udział: prorektor PWSZ w Ciechanowie dr inż. Grzegorz Koc, przewodniczący samorządu studentów Adrian Brzozowski i członek samorządu Mateusz Haratyk.
Organizator turnieju - pełnomocnik rektora ds sportu mgr Mirosław Boniakowski dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i sprawne przeprowadzenie turnieju. Szczególne podziękowania dla sędziów: mgr Cezarego Drzewieckiego i mgr Mariusza Mikłowskiego oraz opieki medycznej, którą sprawowały mgr Maria Kołtun i mgr Aleksandra Dąbrowska.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Niepokorni Ciemiężcy (Ekonomia)
  2. Galacticos (Mechanika i budowa maszyn)
  3. Dream Team (Informatyka)
  4. Białe Kobry (Pielęgniarstwo)
  5. FC Ekonomia (Ekonomia II r.)
  6. Bezpieczeństwo wewnętrzne (Bezpieczeństwo wewnętrzne)
  7. Elektronik (Elektronika Ir)
  8. Wyrewolwerowani Rewolwerowcy (Elektronika III r.)

Skład drużyny zwycięskiej

1. Krzysztof Żebrowski ? kapitan