Już po raz XVI w dniach 13-14 czerwca 2014r. odbyły się mazowieckie Dni Rolnictwa i Mazowiecka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Poświętnem. Każdego roku podczas MDR prezentowane są najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, innowacyjne techniki i  technologie upraw, a także najnowocześniejsze osiągnięcia hodowli zwierząt. O randze tej imprezy świadczy rosnąca z roku na rok liczba wystawców i zwiedzających. Takie wydarzenie pozwalające śledzić trendy i dokonywać najbardziej efektywnych wyborów nie mogło odbyć się bez udziału naszych studentów. Studenci rolnictwa brali aktywny udział w tej bardzo interesującej imprezie, a stoisko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Kolorystyką  i  różnorodnością zachwycały również liczne stoiska handlowe.

MDR to największa branżowa impreza na Mazowszu. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji.