Uwaga studenci ekonomii, inżynierii, także kulturoznawstwa i inni zainteresowani!
Zainteresowanych zdobywaniem uprawnień pedagogicznych zapraszamy na spotkanie we wtorek 3 marca 2015 r., o godz. 15.30 w gmachu głównym PWSZ przy ul. Narutowicza 9 w Ciechanowie, w sali nr 29.
Uwaga zwłaszcza studenci naszej uczelni, a także inni zainteresowani!
Od połowy marca 2015 r. ruszamy z kolejną edycją studiów nadających uprawnienia pedagogiczne! Studentów prosimy o niezrażanie się nazwą "podyplomowe". Uprawnienia pedagogiczne można zdobyć wcześniej, a stają się one ważne dopiero po uzyskaniu dyplomu studiów co najmniej pierwszego stopnia! Zawiązała się grupa, ale miejsc dla nowych chętnych jest jeszcze sporo. O zasadach i kosztach można przeczytać w zakładce "Inne jednostki/Studium Pedagogiczne".
Uwaga studenci dziennikarstwa i elektroniki! Dla zainteresowanych zorganizujemy spotkanie w Mławie. Szczegóły w późniejszym terminie dostępne w Mławie.