W dniu 10 grudnia 2014 r. Pani Prof. dr hab. Lena Kolarska-Bobińska Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, na podstawie rankingu przedstawionego przez zespół 33 ekspertów reprezentujących osiem obszarów nauki i sztukę, podjęła decyzję o przyznaniu 926 stypendiów dla studentów, spośród 2646 zgłoszonych wniosków ze wszystkich szkół wyższych. Wnioski oceniane były metodą punktową głównie pod kątem wybitnych osiągnięć naukowych, artystycznych i sportowych. Wśród wyróżnionych znalazły się studentki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, Karolina Szostek - studentka III roku studiów z kierunku pielęgniarstwo oraz Milena Lipowska studentka III roku z kierunku ekonomia.

Podczas posiedzenia Senatu w dniu 17 grudnia 2014 roku JM Rektor doc. dr Leszek Zygner przekazał okolicznościowe dyplomy oraz gratulacje stypendystkom, Pani Karolinie i Pani Milenie, wyrażając uznanie i życząc dalszych sukcesów.