Dnia 23 września 2014 roku w PWSZ w Ciechanowie, Wydział Zamiejscowym w Mławie odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Uczelni połączone z nadaniem imienia, Komisarza Apoloniusza Strzeleckiego auli PWSZ Wydziału Zamiejscowego w Mławie wraz z odsłonięciem tablicy pamiątkowej.

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w budynku Uczelni oraz spotkanie, poświęcone było upamiętnieniu pierwszego Komendanta Powiatowego Policji Państwowej w Mławie komisarza Apoloniusza Strzeleckiego w 90. rocznicę tragicznej śmierci. Ważną częścią uroczystości tego dnia było pasowanie uczniów pierwszych klas liceum ogólnokształcącego Akademickiego Centrum Kształcenia o profilu policyjnym i wojskowym. Pierwszy Komendant Powiatowej Policji Państwowej w Mławie Komisarz Apoloniusz Strzelecki, którego imię od tej pory będzie nosiła aula PWSZ będzie bez wątpienia wzorem dla uczniów klas policyjnych ACK i studentów PWSZ. Przemarszem uczestników uroczystości ulicami Mławy na cmentarz i Apelem Pamięci przy grobie Apoloniusza Strzeleckiego zakończyła się ta podniosłą uroczystość.

Organizatorami wydarzenia byli : Rektor i Senat PWSZ w Ciechanowie, Burmistrz Miasta Mława, Komendant Powiatowy Policji w Mławie.