Dnia 23 maja 2014r. w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyło się Seminarium Naukowe zatytułowane, ?Aktywność naukowa młodzieży akademickiej?.
Podczas seminarium 8 kół naukowych naszej uczelni zaprezentowało swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz wyniki przeprowadzonych badań.

Swoją obecnością zaszczycili spotkanie, studenci Koła Naukowego Inżynierii Rolniczej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Seminarium otworzył Prorektor dr Grzegorz Koc oraz przewodniczący samorządu studentów Adrian Brzozowski. Rektor Uczelni doc. dr Leszek Zygner podziękował studentom za bardzo wysoki poziom prezentowanego dorobku. Organizatorzy spotkania ? Prorektor dr inż. Grzegorz Koc oraz Przewodniczący Samorząd Studentów podkreślali duże zaangażowanie kół naukowych w zaprezentowanie swojego dorobku.