W minioną środę czyli 29 stycznia w Klubie Studenta w Ciechanowie odbyły się pierwsze w historii naszej uczelni wybory najpiękniejszej studentki . Początkowo do konkursu zgłosiło się ponad 20 studentek. Jury wytypowało z tego grona 10 kandydatek, które zaprezentowały się zarówno przed jurorami, jak i licznie zgromadzoną publicznością właśnie podczas środowej Gali. Studentki prezentowały swoje uroki podczas 4 wyjść w strojach: wizytowym, sportowym, dziennym oraz wieczorowym.

W składzie jury zasiedli:
Przewodniczący Parlamentu Studentów ? Adrian Brzozowski,
Prorektor ? dr inż. Grzegorz Koc,
Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii ? doc. dr Elżbieta Gąsiorowska,
Dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych- dr Bożena Ostrowska
Dziekan Zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych ? dr inż. Andrzej Korneta

Obrady jury były bardzo burzliwe. Walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca, a dwa pierwsze miejsca dzielił zaledwie jeden głos. Ostatecznie korona Miss PWSZ w Ciechanowie i Mławie trafiła w ręce Angeliki Michalskiej, studentki II roku kulturoznawstwa. Pierwszą vice miss została studentka II roku ekonomii ? Justyna Kapczyńska. Drugą vice miss, a jednocześnie Miss tygodnika ?Extra Ciechanów? została studentka III roku pielęgniarstwa ? Anna Achcińska.
Najpiękniejsza studentka otrzymała tablet, pierwsza vice miss aparat fotograficzny, zaś druga vice miss odtwarzacz mp3. Dodatkowo studentki otrzymały świece ozdobne od firmy ?Sanatorium pod Pijawką? a także bony na kosmetyki od firm: Age Loc, Nu skin oraz Business and You również firmy te ufundowały zabieg Galvanic Spa dla wszystkich kandydatek.  Dla każdej uczestniczki uczelnia zafundowała upominki oraz kwiaty.

Przewodniczący Parlamentu Studentów zapewnia, że ta inicjatywa będzie kontynuowana corocznie. Wybory Miss PWSZ cieszyły się tak dużym zainteresowaniem,  że Parlament Studentów planuje także Wybory Mistera w najbliższym czasie oraz wiele innych imprez.