W dniach 8-9 czerwca studenci kierunku Rolnictwo PANS w Ciechanowie wzięli udział w XXIV Mazowieckich Dniach Rolnictwa w Poświętnem.

Jak co roku podczas spotkania branży rolnej; wystawy zwierząt hodowlanych, doradztwo rolne, prezentacja sprzętu rolniczego, kiermasze kwiatów i zdrowej żywności, występy zespołów ludowych, a na poletkach doświadczalnych prezentacja odmian roślin rolniczych i nowoczesnych technologii w produkcji roślinnej. Wymiana doświadczeń i informacji między rolnikami, naukowcami i doradcami rolniczymi ośrodka podczas spotkań w Poświętnem, jest zawsze bardzo pożyteczna i satysfakcjonująca dla wszystkich. Przekazywane informacje są cenną wskazówką w codziennej pracy rolnika. Studenci wzięli udział w interesującej i dydaktycznie ważnej imprezie, uczestnicząc w oferowanych przez MODR w Poświętnem formach edukacyjnych. Jak co roku stoisko promocyjne Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Ciechanowie cieszyło się zainteresowaniem zwiedzających.