W dniu 31.03.2022r. odbyły się warsztaty techniczne zorganizowane wraz z firmą G.U.N.T. Gerätebau GmbH.
W ramach wydarzenia miejsce miały pokazy sprzętu dydaktycznego oraz praktyczne przeprowadzanie doświadczeń z zakresu:

„Podstawy mechaniki płynów”

1

„Podstawy działania turbin wodnych”

2

„Podstawy elektrowni wiatrowej”

3

„Stanowisko montażowe, przekładnia kątowa”

4

Warsztaty dały bezpośrednią możliwość zapoznania się z poszczególnymi zagadnieniami oraz ze stanowiskami je demonstrującymi.

W wydarzeniu wzięli udział studenci Wydziału Inżynierii i Ekonomii,  kadra dydaktyczna oraz uczniowie wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Nr 1 im. gen. J.Bema w Ciechanowie oraz Zespołu Szkół Technicznych im. S. Płoskiego w Ciechanowie. Przybyli uczniowie mieli okazję również zapoznać się z bazą laboratoryjną Wydziału Inżynierii i Ekonomii.
Szczególne wyrazy uznania i podziękowania kierujemy dla Pana Wojciecha Szweda z firmy G.U.N.T. Gerätebau GmbH za zaangażowanie i ciekawe prezentacje.