W dniu 1 października 2020 roku w Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie odbyło się spotkanie studentów I roku, studiów I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo z dr inż. Grzegorzem Kocem Rektorem PUZ w Ciechanowie oraz osobami z kierownictwa Uczelni i Wydziału. Przybyli na spotkanie studenci mieli okazję poznać władze Uczelni, przewodniczącą samorządu studenckiego, zapoznać się z informacjami dotyczącymi funkcjonowania PUZ. Studenci zostali poinformowani o prawach i obowiązkach wynikających z regulaminu studiów, innych regulaminów wspierających studentów. W drugiej części spotkania odbyło się obowiązkowe szkolenie BHP poprzedzające studia. Z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego 2020/2021  Pan Rektor życzył studentom zadowolenia z wybranego kierunku studiów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy.

Powodzenia na studiach!!!