Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

Zapraszamy do zapoznania się z raportem opublikowanym przez Think Tank Trójmorze pt. "Wojska Obrony Terytorialnej w Polsce – przeciwdziałanie wojnie hybrydowej". Raport został opracowany dzięki współpracy międzynarodowego zespołu w składzie: dr inż. Sławomir Gromadzki (Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie), ppłk dr inż. Kamila Kreis-Tomczak (Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie) i dr Aleksander Olech (Baltic Defence College Estonia).

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030.

RAPORT: Wojska Obrony Terytorialnej w Polsce - przeciwdziałanie wojnie hybrydowej