Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

W dniu 7 kwietnia 2022 r. na Wydziale Nauk Technicznych i Społecznych w Mławie w ramach promocji uczelni na kierunku Elektronika i Telekomunikacja odbyły się warsztaty dla uczniów klas maturalnych szkół średnich. Warsztaty miały charakter praktyczny podczas których przybyli uczniowie mieli możliwość w sposób aktywny wykonać i testować proste układy elektroniczne. Warsztaty zostały przygotowane przez pracowników i studentów naszego wydziału. Uczniowie mieli okazję pracować na sprzęcie i oprzyrządowaniu pracowni Elektroniki i Telekomunikacji. Warsztaty były prowadzone przez wykładowcę Pana mgr inż. Marka Próchniaka. Zajęcia odwiedziła Pani Prodziekan dr Katarzyna Jabłonowska, a ofertę edukacyjną uczelni przedstawił kierownik zakładu Elektroniki i Telekomunikacji mgr inż. Tomasz Weitz.