Wydział Nauk Technicznych i Społecznych

Pierwszego kwietnia odwiedziliśmy I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie. Na spotkanie z uczniami zostały zaproszone władze Wydziału Nauk Technicznych i Społecznych, aby przedstawić warunki i zalety studiowania w Mławie. Zaprezentowane zostały trzy kierunki studiów: bezpieczeństwo wewnętrzne, elektronika i logistyka. Każdy z nich posiada inną specyfikę, jednak zapewnia doskonałe wykształcenie i solidne podstawy praktyczne do rozpoczęcia pracy w wymarzonym zawodzie. Uczniowie uzyskali szczegółowe informacje na temat rekrutacji oraz stypendiów. Bogata oferta uczelni wzbudziła duże zainteresowanie, w szczególności pytano o warunki udziału w programie Legia Akademicka, programy praktyk zawodowych oraz współpracę z otoczeniem społeczno – gospodarczym. Możliwość odbywania praktyka na kierunku logistyka w takich zakładach jak LG Electronics, Wipasz S.A. czy też Cedrob S.A. znalazła uznanie u przyszłych studentów tego kierunku.