W dniu 10 grudnia 2020 roku po raz kolejny odbyły się w naszej Uczelni Akademickie Targi Pracy połączone z Kongresem Interesariuszy. To już ósma edycja tego wydarzenia. W tym roku targi odbyły się pod hasłem „Student, praktyka, praca w dobie pandemii „.

Z uwagi na ograniczenia spowodowane pandemią spotkanie odbyło się w formie online.

Podjęta została inicjatywa polegającą na dostarczeniu kompleksowej wiedzy, przekazaniu doświadczeń i inspiracji, które pomogą młodzieży świadomie podejmować decyzje związane z zatrudnieniem.

Adresatami targów byli absolwenci, studenci i młodzież ciechanowskich szkół średnich. Targi miały charakter spotkania online ze względu na panujące obostrzenia związane w pandemią. Wyszliśmy naprzeciw nowej sytuacji i w ramach Targów została zorganizowana konferencja, w której wzięło udział kilkanaście firm i instytucji rynku pracy, pracodawcy oraz studenci, absolwenci i inne zainteresowane osoby. Podczas rozmów online, zwrócono szczególną uwagę na wymagania i specyfikę rynku pracy szczególnie w dobie pandemii. Zaproszeni do współpracy reprezentanci firm i instytucji, przedstawili zakres swojej działalności oraz wskazali, na co zwracają szczególną uwagę w trakcie rekrutacji a także przedstawili oferty pracy. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia!.