Zapraszamy do udziału w projekcie
„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER”  PWSZ  w  Ciechanowie”

Państwowa Uczelnia Zawodowa w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w  konkursie   realizowanym  przez  Narodowe  Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania  świadczenia wysokiej jakości usług przez  Akademickie Biura Karier.  W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie   jakości   usług  świadczonych  przez  Biuro  Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność   zawodową   na  rynku  pracy,  w  zakresie  poradnictwa   zawodowego  oraz  w  zakresie zakładania  własnej  działalności  gospodarczej.

Co oferujemy w ramach projektu?

• diagnozę kompetencji i potencjału zawodowego
  • indywidualne doradztwo zawodowe oraz doradztwo w zakresie przedsiębiorczości
  • warsztaty rozwijające kompetencje
  • warsztaty kształtujące postawy przedsiębiorcze
  • wydarzenia integrujące studentów i przyszłych pracodawców

Kto może wziąć udział?
Studenci i studentki wszystkich kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (80 studentów w 2017/18 roku) - decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczególnie zapraszamy studentów II, III i IV roku.

Jak się zgłosić?
Dokumenty zgłoszeniowe (formularz zgłoszeniowy, deklarację uczestnictwa w projekcie) możesz pobrać ze strony internetowej

lub otrzymać w Biurze Karier – pokój 214.
Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w projekcie (link!).

Masz pytania?   Skontaktuj się:

Anita Moczulak – doradca zawodowy,
nr tel. 23 672 20 50 wew. 2142
Wiesław Wernik -  Biuro Karier
Budynek PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie przy ul. Gabriela Narutowicza 9, pokój 214

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.
Weź los w swoje ręce i zaplanuj swoją karierę zawodową już dziś!

Anita Moczulak