Rada Kół Naukowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie (w skrócie RKN PWSZ) jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli wszystkich kół naukowych działających w Uczelni. Zajmuje się między innymi rozdzielaniem funduszy przeznaczonych na działalność kół, pomaga w komunikacji między kołami, koordynuje ich działanie oraz reprezentuje je wobec władz uczelni i innych instytucji. Prace RKN koordynuje przewodniczący Rady wybierany przez Przewodniczącego Samorządu Studentów PWSZ na roczną kadencję.
RKN oprócz zadań administracyjnych stawia sobie za cel promocję idei uczestnictwa studentów w działalności kół naukowych, które z roku na rok przyciągają coraz szersze grono studentów pragnących rozwijać swoje zainteresowania, poszerzać horyzonty i poznawać ciekawych ludzi. Aktywne uczestnictwo w pracach koła pozwala nawiązać kontakty z różnymi instytucjami, uczelniami, a nawet przyszłymi pracodawcami. Jest to też świetny sposób na sprawdzenie się w roli organizatora, nawiązanie prawdziwych studenckich przyjaźni i zrealizowanie własnych marzeń.

Przewodniczący Rady Kół Naukowych
Jakub Pawłowski