Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych

image019Tego dnia  imprezy studenckie  rozpoczęły się od meczu piłki nożnej ?wykładowcy ? studenci?. Bardzo emocjonujący mecz rozegrany w upalnym słońcu zakończył się  nieznacznym, niespodziewanym   zwycięstwem wykładowców  6 : 4.  Główne uroczystości  Juwenaliów  2015   odbyły się w malowniczej scenerii - Zamku Książąt Mazowieckich. Dobry dobór uczestników programu artystycznego, dobra organizacja, pomoc wielu przyjaciół Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i idealna pogoda, to wszystko złożyło się na sukces tegorocznej majowej imprezy.

Część artystyczną, od mocnego rokowego uderzenia, rozpoczęły zespoły uczelniane. Około godziny 20.00 wszystkich uczestników zgromadzonych w murach zamku uroczyście powitał Rektor PWSZ dc. dr Leszek Zyner a Prezydenta Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński, który przekazał symbolicznie władze w ręce studentów.  Adrian Brzozowski Przewodniczący Samorządu Studentów otrzymał  klucze do bram miasta.

Rozpoczęła się zabawa, na scenie pojawiała się pierwsza gwiazda wieczoru Paula z zespołem. Żywiołowy występ  wokalistki dostarczył wiele emocji i  pozytywnych wrażeń. Następny artysta  DJ Adamus to muzyka taneczna.  Bardzo widowiskowy występ, telebimy na scenie, gra  kolorowy świateł i dynamiczna muzyka to wszystko zachęciło zgromadzonych do zabawy. Rozstawione przed zamkiem ławki, parasole oraz stoiska gastronomiczne cieszyły się dużą popularnością. Juwenalia 2015  były imprezą otwartą dla mieszkańców miasta. Bardzo duża liczba młodzieży spoza uczelni a nawet spoza Ciechanowa świadczy o tym, że Uczelnia na trwałe wpisała się w krajobraz naszego miasta i cieszy się coraz większą popularnością w naszym rejonie. Przy dźwiękach muzyki tanecznej którą prezentował DJ Grzeszczak uczestnicy imprezy bawili się do białego rana.