Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych
Tydzień Otwartych Drzwi - Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie - Wydział Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych w dniach 20-24.03.2023 organizuje Tydzień Otwartych Drzwi dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

W trakcie trwania inicjatywy uczniowie wraz z nauczycielami będą mieli możliwość wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych lub wykładach w murach Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych.
Podczas Tygodnia Drzwi Otwartych specjaliści wygłoszą wykłady o różnorodnej tematyce dotyczącej: zdrowia, psychologii, dietetyki, komunikacji społecznej.

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli również okazję wziąć udział w symulowanych zajęciach medycznych oraz warsztatach z zakresu rozwoju osobistego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty oraz zajęcia w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej obowiązują zapisy. Numer kontaktowy: (23) 672 22 13.

1v2

2v2