Edytuj nagłówek
Uniwersytet dziecięcy

20 czerwca 2026 w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. I. Mościckiego w Ciechanowie odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego na Uniwersytecie Dziecięcym. Miało ono wyjątkowe znaczenie - była to bowiem 10 edycja funkcjonowania Uniwersytetu Dziecięcego.

Ten szczególny rok wpisuje się również w jubileusz 25-lecia istnienia naszej Uczelni. Był to czas budowania tradycji akademickiej, kształcenia kolejnych pokoleń studentów i współpracy z mieszkańcami naszego regionu.

W uroczystości wzięli udział JM Rektor dr inż. Grzegorz Koc, JM Prorektor prof. dr hab. Leszek Zygner, Dziekani - dr Ewa Wiśniewska, dr inż. Robert Rudziński, dr Andrzej Lasota, Kanclerz mgr inż. Piotr Wójcik oraz Senat Uczelni, a także wykładowcy, studenci, rodzice i opiekunowie.
Studenci Uniwersytetu Dziecięcego otrzymali dyplomy ukończenia oraz nagrody za aktywne uczestnictwo w zajęciach.
Serdecznie gratulujemy Wszystkim ukończenia studiów i zapraszamy na spotkania w przyszłym roku akademickim .
Dziękujemy także pani Anecie Lipowskiej z Koła Gospodyń Wiejskich w Regiminie za przygotowanie ścianki jubileuszowej, na której wszyscy mogli zrobić piękne zdjęcia.