Team w składzie Łukasz Dziakiewicz, Kamil Maruszewski, Adrian Lewandowski, Piotr Marcinkowski pod opieką mgr inż. Marka Próchniaka zajął w konkursie bardzo dobre III miejsce. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród zasłużone zwiedzanie starego pięknego Wilna. Między innymi katedry wileńskiej, kościoła św. Piotra i Pawła, Ostrej Bramy, Pałacu Władców. Trzeciego, ostatniego dnia wyjazdu zorganizowano bardzo ciekawą wycieczkę do wileńskiej wieży telewizyjnej. Wieża o wysokości 327 metrów, to najwyższa wolno stojąca budowla w kraju, zajmowana przez litewskie centrum radiowe i telewizyjne wyjątkowo udostępnione tego dnia do zwiedzania. Na parterze czynna jest wystawa fotograficzna poświęcona pamięci 14 osób, które zginęły podczas tragicznych wydarzeń w Wilnie w styczniu 1991 r. Krzyże i pomniki przed wejściem upamiętniają walkę o niepodległość. Wieża, pod którą w styczniu 1991 roku zginęli młodzi Litwini, broniąc świeżo ogłoszonej niepodległości, stała się symbolem walki o suwerenność państwa litewskiego. Dwóch młodych ludzi, którzy wówczas zginęli to studenci Vilniaus Kolegijos – uczelni, w której gościliśmy.
          Na wysokości 165 m znajduje się restauracja oraz obrotowy taras widokowy. W słoneczną pogodę można stąd zobaczyć panoramę Wilna i okolic w promieniu 50 km.