Wybory Miss zostały zorganizowane przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów. Nagrody zostały ufundowane przez władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Centrum Pięknego Ciała „Figura”, Galerię Fitness, Marlenę Holm Pole Dance, Ewelinę Łazicką "Beauty Room" oraz Sylwię Gajewską.
        Podczas przygotowań uczestniczek do poszczególnych stylizacji publiczność miała przyjemność posłuchać utworów wokalnych w wykonaniu Alicji Stypik, wykładu na temat zdrowego odżywiania wygłoszonego przez dietetyka Kamila Brodeckiego.  Ostatnie dwa występy należały do Alicji Śmigowskiej. Pierwszy z ich to koncert na skrzypcach, a drugi to śpiew wraz z grą na gitarze.
        Rada Uczelniana Samorządu Studentów dobrze ocenia tegoroczną galę. Samorząd Studentów PWSZ dziękuję wszystkim uczestnikom wieczoru i zachęca studentów do brania udziału w imprezach studenckich.