Podczas spotkania towarzyszącego podpisaniu umowy poruszona została problematyka przyszłych kierunków współpracy jednostek, możliwości wykorzystania potencjału Uczelni oraz firmy Chromavis Service, oraz umiejscowienia elementów wiedzy praktycznej w programach dydaktycznych.

Dyrektor Rock podczas zwiedzania obiektu Uczelni podkreślił ogromny potencjał studentów PWSZ w Ciechanowie, jej kadry dydaktycznej oraz infrastruktury.

Firma Chromavis jest jednym ze światowych liderów rynku producentów kosmetyków w systemie tzw. private label. Wykonywane są w niej kosmetyki kolorowe dla wielu znanych światowych marek branży kosmetycznej. Obok samej produkcji kosmetyków kolorowych, firma zapewnia swoim klientom profesjonalne działania badawczo ? rozwojowe, a utrzymanie najwyższej jakości produktów jest głównym priorytetem firmy.

Warto dodać również, że pierwszy program stażu studentów PWSZ w Ciechanowie w firmie Chromavis Service rozpocznie się już w tym tygodniu.