Rozpoczęła się zabawa, na scenie pojawiała się pierwsza gwiazda wieczoru Paula z zespołem. Żywiołowy występ  wokalistki dostarczył wiele emocji i  pozytywnych wrażeń. Następny artysta  DJ Adamus to muzyka taneczna.  Bardzo widowiskowy występ, telebimy na scenie, gra  kolorowy świateł i dynamiczna muzyka to wszystko zachęciło zgromadzonych do zabawy. Rozstawione przed zamkiem ławki, parasole oraz stoiska gastronomiczne cieszyły się dużą popularnością. Juwenalia 2015  były imprezą otwartą dla mieszkańców miasta. Bardzo duża liczba młodzieży spoza uczelni a nawet spoza Ciechanowa świadczy o tym, że Uczelnia na trwałe wpisała się w krajobraz naszego miasta i cieszy się coraz większą popularnością w naszym rejonie. Przy dźwiękach muzyki tanecznej którą prezentował DJ Grzeszczak uczestnicy imprezy bawili się do białego rana.