Większość uczelni od lat oferuje studia ogólno akademickie preferujące wiedzę teoretyczną. Bankowości uczy profesor, który nigdy nie pracował w banku, a administracji profesor, który obowiązki urzędników zna tylko od strony interesanta. Nic więc dziwnego, że praca - dla wielu absolwentów szkół wyższych - pozostaje zjawiskiem teoretycznym.

Profil praktyczny to kształcenie pod kątem oczekiwań pracodawców , z udziałem przedsiębiorców, menedżerów i specjalistów, nie tracąc z pola widzenia dobrego przygotowania do studiów II stopnia

Osoby, które zdecydują się na praktyczny profil kształcenia muszą być świadome, że będą miały mniej zajęć teoretycznych, a więcej praktycznych. Dominujące będą ćwiczenia, zajęcia praktyczne, praktyki poza uczelnią. Mury szkoły ma opuścić kompetentny absolwent, specjalista w pełni przygotowany do wykonywania zawodu.

Idąc w tym kierunku nasza uczelnia podpisała szereg umów i porozumień z przedstawicielami rynku pracy min. z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Warszawie,  firmą Chromavis Service - branża chemiczna , z firmą ASMET  która obecnie jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw dostarczających elementy złączne.

W trosce o wysoki poziom kształcenia studentów oraz tworzenie korzystnych warunków do rozwoju Uczelni  została przedłużona dotychczasowa umowa o współpracy z  Politechniką Warszawską.

Zapraszamy do naszej Uczelni na studia o profilu praktycznym.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !!!