Rusza druga tura projektu!

„Dobry start – Akademickie Biuro Karier „PARTNER” PWSZ w Ciechanowie”

Zapraszamy do udziału!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie otrzymała dofinansowanie ze środków UE w konkursie realizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dot. wspierania świadczenia wysokiej jakości usług przez Akademickie Biura Karier. W projekcie zakłada się poszerzenie zakresu i polepszenie jakości usług świadczonych przez Biuro Karier na rzecz studentów rozpoczynających aktywność zawodową na rynku pracy, w zakresie poradnictwa zawodowego oraz w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej.

Co oferujemy w ramach projektu?

• diagnozę kompetencji i potencjału zawodowego
  • indywidualne doradztwo zawodowe oraz doradztwo w zakresie przedsiębiorczości
  • warsztaty rozwijające kompetencje
  • warsztaty kształtujące postawy przedsiębiorcze
  • wydarzenia integrujące studentów i przyszłych pracodawców

Kto może wziąć udział?

Studenci i studentki wszystkich kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (80 studentów w 2018/2019 roku) - decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy studentów II, III i IV roku.

Jak się zgłosić?

Dokumenty zgłoszeniowe (formularz zgłoszeniowy, deklarację uczestnictwa w projekcie) możesz pobrać ze strony internetowej

Deklaracja uczestnictwa w projekcie
Oświadczenie uczestnika projektu

lub otrzymać w Biurze Karier – pokój 217.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w projekcie.

Masz pytania? Skontaktuj się:

Małgorzata Borowa, Elżbieta Michalak – doradca zawodowy,
Wiesław Wernik - Biuro Karier
Budynek PWSZ w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 9, pokój 217 tel.23 672 20 50 w. 2132

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Weź los w swoje ręce i zaplanuj swoją karierę zawodową już dziś!